TCD-18-4-75+
Contact Now
TCD-18-4-75+
Series : -
Coupling Factor : 18 ± 0.5dB
Supplier Device Package : -
Applications : CATV, Cellular
Mfr : Mini-Circuits
Frequency : 10MHz ~ 1GHz
Power - Max : 1W
Coupler Type : Standard
Package / Case : 6-SMD, Flat Leads
Return Loss : 28.73dB
Isolation : -
Description : RF DIR COUPLER 10MHZ-1GHZ 6SMD
Contact Now
RF Directional Coupler CATV, Cellular 10MHz ~ 1GHz 18 ± 0.5dB 1W 6-SMD, Flat Leads
Product Tags:
RF directional coupler 18 GHz