8534AY-01LFT
Contact Now
8534AY-01LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:22
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 64-TQFP-EP (10x10)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 500 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 64-TQFP Exposed Pad
Output : LVPECL
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8534A
Description : IC CLK BUFFER 2:22 500MHZ 64TQFP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:22 500 MHz 64-TQFP Exposed Pad