M1003GXT48502B
Contact Now
M1003GXT48502B
Category : RF and Wireless RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Function : Transceiver
Data Rate (Max) : 3.6Mbps
Product Status : Active
Features : -
Package : Box
Series : -
Sensitivity : -158dBm
Applications : -
Mfr : Lantronix, Inc.
Frequency : 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Voltage - Supply : 5V ~ 32V
Interface : SPI, USB
Modulation or Protocol : HSDPA
Power - Output : -
Base Product Number : M1003
Description : MODEM 2M2 3G CE A-TICK TELSTRA
Contact Now
RF Transceiver 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz HSDPA SPI, USB 3.6Mbps