CHF9838CBF500L
Contact Now
CHF9838CBF500L
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Termination
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Flange Mount
Package : Tray
Supplier Device Package : -
RF Type : General Purpose
Mfr : Bourns Inc.
Frequency : 0Hz ~ 3GHz
Package / Case : Flat Box, Terminator
Base Product Number : CHF9838
Description : RES CHAS MNT 50 OHM 5% 250W
Contact Now
RF IC Termination General Purpose 0Hz ~ 3GHz